Torty

Torty – kto ich nie lubi? Potrafią uświetnić każdą uroczystość. Nie tylko swoimi niewątpliwymi walorami smakowymi, ale również olbrzymimi walorami estetycznymi. Torty urodzinowe, weselne, na chrzciny – bez względu na okazję, wszystkie nasze torty wykonywane są z naturalnych składników, z lekkim kremem, świeżymi owocami lub domowymi konfiturami. Wszystko według Twoich indywidualnych upodobań i wcześniejszych ustaleń. Nie powierzamy nic przypadkowi – wszystkie nasze cukiernicze kompozycje są przemyślane w najdrobniejszym szczególe. Właśnie to sprawia, że każdy tort wygląda perfekcyjnie.

Wszystkie ozdoby wykonujemy ręcznie dlatego możesz bez najmniejszych problemów zaprojektować swój wymarzony tort a my z prawdziwą przyjemnością go dla Ciebie zrobimy. Ogranicza Cię tylko Twoja własna wyobraźnia, czyli tak naprawdę – nie ogranicza Cię kompletnie nic. Postaw przed nami dowolne kulinarne i estetyczne wyzwanie – z całą pewnością mu podołamy. Dlaczego? Bo naprawdę kochamy to, co robimy. I zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by nie zawieść pokładanego w nas zaufania. Zaufanie w kuchni to przecież jeden z najistotniejszych składników.
Opowiedz nam o swoim wymarzonym torcie. Opowiedz nam o uroczystości i głównym jej bohaterze. Nawet jeżeli nie masz sprecyzowanej wizji idealnego tortu – nie martw się. Specjalnie dla Ciebie zaprzęgniemy do pracy również naszą wyobraźnię, podpartą sporym doświadczeniem i zaproponujemy coś, co będzie nie tylko odpowiednie, ale coś, co będzie po prostu idealnie skrojone na miarę. Tort to przecież prawdziwa gwiazda uroczystości. A tort stworzony przez nas bez wątpienia olśni wszystkich gości.

Torty wyceniamy w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę liczbę porcji oraz rodzaj zdobienia jaki ma się na nim znaleźć. Ceny tortów zaczynają się od 10 zł za porcję.

Skontaktuj się z nami 663 263 863