Torty weselne Warszawa

torty weselne warszawa | pastelowy tort z kwiatami

Tort to ciasto szczególne. Nie może być inaczej skoro nieodmiennie kojarzy się z odświętnością, ze szczególnymi okazjami. Jednak pewne okazje są bardziej szczególne od innych. Mowa tu oczywiście o ślubach. Ślub to swoisty rytuał przejścia, rzecz niesamowicie ważna w chyba każdej kulturze, a następujące po nim wesele to czas olbrzymiej radości w gronie najbliższych. Dlatego właśnie torty weselne to szczególny rodzaj tortów. Temat, do którego nie tylko trzeba podejść bardzo poważnie, ale podejść również z odpowiednim nastawieniem i ogromną dawką miłości.

Dlaczego my? To proste!

Torty weselne wykonywane przez nas, bez fałszywej skromności nazwać możemy, prawdziwymi, kulinarnymi dziełami sztuki. W końcu takiej okazji jaką jest wesele, nie może uświęcać byle jaki tort, o nie! To musi być Tort Idealny. Taki, który będzie prawdziwą ozdobą weselnego stołu, prawdziwym gwoździem programu i momentem, na który będą ze zniecierpliwieniem oczekiwać wszyscy zgromadzeni. Jeżeli ktoś uważa, że wszystkie torty weselne zawsze są robione na jedno kopyto – z całą pewnością nie widział naszych słodkich wypieków. Nieważne czy marzy ci się tort boho, rustykalny czy przyozdobiony żywymi kwiatami – bez względu na specyfikację zamówienia, my ze swojej strony dołożymy wszelkich starań do tego, by tort weselny zamówiony w naszej pracowni był tortem żywcem wyjętym z Waszych snów.

Zadzwoń – chętnie doradzimy!

Was ogranicza tylko wasza wyobraźnia – a nawet jeżeli nie macie jeszcze mocno sprecyzowanego pomysłu – my chętnie pomożemy. Nasze doświadczenie i zmysł estetyczny z całą pewnością pozwolą na stworzenie wymarzonego tortu weselnego. A może w ogóle „zwykły” tort weselny nie jest czymś, co byłoby w stanie w pełni Was zadowolić? Nic straconego! Nigdy przecież nie twierdziliśmy, że tort weselny musi być takim zwykłym tortem. Nic przecież nie stoi na przeszkodzie by powstał tort ślubny z babeczek. A chyba nikogo nie musimy przekonywać co do tego, że na babeczkach znamy się jak mało kto.

Ślub to niezwykle doniosła chwila, która rzutuje na całe przyszłe życie – uczcij ją tortem, który będzie kulinarnym dziełem sztuki

W naszej ofercie posiadamy również między innymi:

  • torty urodzinowe
  • torty dla dzieci
  • torty komunijne
  • torty na chrzest
  • torty weselne / ślubne
  • torty z firmowym logo (oferta skierowana do firm)
  • torty na wieczór panieński / kawalerski
  • torty walentynkowe i inne…

Zamów już dziś!

Skontaktuj się z nami 663 263 863