Babeczki

Babeczki czy jest ktoś, kto ich nie lubi? Cóż, nawet jeżeli – my się z całą pewnością do takich osób nie zaliczamy. Darzymy te małe cukiernicze wypieki szczególną estymą. Słodkie, puszyste babeczki to jeden z najlepszych sposobów na poprawienie humoru. Wykonywane przez nas – od początku do końca ręcznie, przy użyciu tylko naturalnych składników, gwarantują, że po ich skosztowaniu uśmiech zagości na każdej twarzy. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, by właśnie tak było. 

Zawitaj w ciepłym i słodkim świecie babeczek. Babeczek, które tworzone są z uczuciem i prawdziwym zaangażowaniem. Zaangażowaniem, którego nie znajdziesz gdzie indziej. Słodki Muffin to miejsce, które czerpie prawdziwą rozkosz z tworzenia kolejnych słodkich wypieków i dzieleniem się nimi z każdym miłośnikiem słodkości.

Nasze babeczki bez problemu uświetnią każdą uroczystość – urodziny, wieczory panieńskie, romantyczne wieczory walentynkowe, rocznice ślubów i inne okazje, które zasługują na specjalną oprawę. Również oprawę kulinarną. Każdy zasługuje na odrobinę słodyczy w życiu. A nasze ręcznie wykonywane i ręcznie zdobione babeczki z pewnością jej dostarczą.

Babeczki są przez nas dekorowane ręcznie wykonywanymi dekoracjami. Cały proces tworzenia babeczki od początku do końca przemierzamy samodzielnie. Dlatego jeżeli masz pomysł na własną niespotykaną babeczkę, masz w głowie projekt babeczki specjalnej – z radością się go podejmiemy. Ziszczenie Twoich słodkich marzeń będzie dla nas prawdziwą przyjemnością. Nie zawiedziemy pokładanego w nas zaufania.

Ceny babeczek ustalane są przez nas indywidualnie, w oparciu o indywidualne projekty i wytyczne. Wszystko w imię jak największego zadowolenia naszych klientów. 

Daj się ponieść słodkim doznaniom kulinarnym, daj się uwieść przyjemności jedzenia naszych wypieków – nie pożałujesz.

Skontaktuj się z nami 663 263 863