Babeczki, muffinki, cupcakes Warszawa

Babeczki, muffinki, cupcake’s – czy jest ktoś, kto ich nie lubi? Cóż, nawet jeżeli – my się z całą pewnością do takich osób nie zaliczamy. Darzymy te małe cukiernicze wypieki szczególną estymą. Słodkie, puszyste babeczki to jeden z najlepszych sposobów na poprawienie humoru. Wykonywane przez nas – od początku do końca ręcznie, przy użyciu tylko naturalnych składników, gwarantują, że po ich skosztowaniu uśmiech zagości na każdej twarzy. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, by właśnie tak było.

Zawitaj w ciepłym i słodkim świecie babeczek. Babeczek, które tworzone są z uczuciem i prawdziwym zaangażowaniem. Zaangażowaniem, którego nie znajdziesz gdzie indziej. Słodki Muffin to miejsce, które czerpie prawdziwą rozkosz z tworzenia kolejnych słodkich wypieków i dzieleniem się nimi z każdym miłośnikiem słodkości.

Nasze babeczki bez problemu uświetnią każdą uroczystość – urodziny, wieczory panieńskie, romantyczne wieczory walentynkowe, rocznice ślubów i inne okazje, które zasługują na specjalną oprawę. Również oprawę kulinarną. Każdy zasługuje na odrobinę słodyczy w życiu. A nasze ręcznie wykonywane i ręcznie zdobione babeczki z pewnością jej dostarczą.

Artystyczne babeczki na zamówienie

Babeczki są przez nas dekorowane ręcznie wykonywanymi dekoracjami. Cały proces tworzenia babeczki od początku do końca przemierzamy samodzielnie. Dlatego jeżeli masz pomysł na własną niespotykaną babeczkę, masz w głowie projekt babeczki specjalnej – z radością się go podejmiemy. Ziszczenie Twoich słodkich marzeń będzie dla nas prawdziwą przyjemnością. Nie zawiedziemy pokładanego w nas zaufania.

Ceny babeczek ustalane są przez nas indywidualnie, w oparciu o indywidualne projekty i wytyczne. Wszystko w imię jak największego zadowolenia naszych klientów.

Daj się ponieść słodkim doznaniom kulinarnym, daj się uwieść przyjemności jedzenia naszych wypieków – nie pożałujesz.

Skontaktuj się z nami 663 263 863